„Śmiech to zdrowie” – czy to prawda?

Dowcip jest rzeczywiście istotne, że specjalizował się w przez rano planety. Czy zdajesz sobie sprawę, że początkowe środa w maju jest planeta  śmiech rano? W wyniku lekarz na jego pacjenta: te, które były najbardziej szczęśliwy odzyskane lepiej! Kiedykolwiek od tego czasu, eksperci obejrzeli problem i po tym sprawdzeniu, że  śmiech korzystne skutki dla odnowy biologicznej. W chichot zatrudnionych jest wielu mięśni ciała ludzkiego. Nic wokół 17 mięśnie, które są doświadczenia.

Śmiech to również ćwiczenie fizyczne

Kiedy pęd dowcipu, ma mięśnie, mięśnie krtani i sznury, przepony, brzuch mięśni nerek, jak również centrum, które są znacznie wymagane. Mięśnie współpracowników wkrótce będzie podobnie element zainteresowanych stron, jeżeli twardy chichot. To, co jest wykonywane z mięśni są bardzo różne, według ich dynamiki. Chociaż niektóre zmniejszyć, w związku z tym, niektóre relaks. Tej formy konsekwencją, jak również kompletny byłoby znacznie jak hobby, takich jak bieganie, wszystkie zmiany, która jest tylko indywidualne nie jest przeprowadzka. Jest to osiągalne, aby stwierdzić, że dowcip jest taki sam, jako działanie, które jest fizyczne. Przepony, który jest bardzo aktywny w pośpiechu  ŚMIECH, zaliczki tlenu do płuc przez poziom silnej inspiracji, podczas podnoszenia jeden, co dzieje się w drodze silnym wydechu. W związku z tym ilość tlenu rezerwy jest równie przywrócone i ulepszone.

Skutek, byłoby wliczone sprzątanie plus górnej dróg oddechowych ożywienie tlenu (czyszczenie), po prostu mówiąc, pełne oczyszczenie dróg oddechowych. Może być dołączony do tego i/lub leczenia niektóre choroby związane z oddychaniem. Jako przykład, rozedma płuc jest naprawdę chorobą postrzegane jako spadek ilości zaopatrzenia w tlen. Kwota ta wzrasta o chichot, dowcip jest znany jako łatwy sposób do leczenia tego zakażenia. Kolejna ilustracja, okoliczność astmy: epizod astmy pokazuje się w drodze skurcz dróg oddechowych; ale podczas, z wszystkich kołysząc układu przywspółczulnego i taktowny, to relaks łatwe mięśni oskrzeli (kolejny cykl śmiech Jeśli układu przywspółczulnego charakteryzuje) a następnie wypoczynek; Co oznacza przejawy halt i śmiech naprawy i tak objawy astmy.

Śmiech wpływa na odpowiedni oddech

Zachęcić przepony, jak również mięśnie AB, zawsze jest inspirowanie jelit przepływu. Pęd dowcipu, membrana aktywności wyzwala jeden innych obszarów układu pokarmowego wraz z warzenia przewodu pokarmowego, masaże i skurcze brzucha, ostatecznie powodując obrót trawienie, zaparcia walki procedury. Nie czujesz, może być nie Niemniej chichot zaliczek, pluć i soków jelitowych uwolnienie. Mieszane wewnątrz składników, niech nas owijać w bawełnę, pluć naprawdę pomaga iść szybciej „danie” wewnątrz przewodu pokarmowego. Dodatkowo Ponadto uczestniczy wewnątrz niektórych różnych części żywności kompresji z organizmu. Dzięki podczas do skurczów mięśni, trzustki aktywowany i przetarł generacji minerałów. To będzie działać tak samo dla wątroby. Wynik ten jest zawsze do zwiększenia tworzenia żółci w i tak, najbardziej korzystne jest usuwanie tłuszczów. Dlaczego dowcip jest dobry poziom cholesterolu. Pamiętaj, że przychodzi ktoś do pozwalają się śmiać i jak przez cud ból minął i już niewłaściwe?

Śmiech jest dobry na trawienie

To nigdy nie robić przy użyciu. Istnieje również  śmiech jest przez hormonalne opis: uwolnienie katecholamin i hormonów. Endorfiny naprawdę jest hormonem, który zmniejsza ból, podczas gdy katecholamin między w ustawie o zwalczaniu przeciwko Stany zapalne (czynniki za ból, ogólnie rzecz biorąc). Zgodnie z ekspertów zabawy lub nawet pęd dowcipu z piętnaście sztuk może obniżyć ból, który wynosi 10%. Istnieje obciążenie fizyczne, gdzie jest ból. W chichot system może zmniejsza ten stres. Z pewnością ostatniego produktu mu znikają szybko i może zmniejszyć ból naprężenia mięśni. Ten dyskomfort może być zmniejszona przez.

Czy wiesz, że hormon jest marką „przyjemność hormonu”? Hormon ten jest hormonów! Od jego marki wyzwala atmosferę dobrego samopoczucia. Przez zwiększona produkcja endorfin: ciało ludzkie jest zaspokojony, zmniejszył się (zmartwień hormony adrenaliny i kortyzolu dane wyjściowe). Ponadto, kołysząc się proces, który był rozważny i przywspółczulnego mają wpływ całego ciała: centrum bije wolniej, krwi są wprowadzone, po prostu mówiąc ktoś myśli wielki, jak również mięśnie rozluźnione. To może być nawet tak dobrze, zapobieganie urazom aerobik, (które są ze względu na centrum, który jest również szybko biczowanie, a także utwardzone krwiobiegu). Ostatecznie zmniejsza lęk, jak pozwala przerwać clear trudności, podkreśla i zmartwień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *