Jaki rodzaj wysiłku fizycznego spala najwięcej tłuszczu?

Zalety aktywności fizycznej dla zdrowia teraz jest to sprawdzony fakt. Ćwiczenie wzmacnia układ krążenia, zwiększa gęstość mineralną kości, wzmacnia układ odpornościowy organizmu, itp. Możemy napisać post, po prostu biorąc pod uwagę korzyści wynikające z aktywności fizycznej dla odnowy biologicznej. Niestety najgorszy jest tłuszcz podskórny i o tym będzie ten artykuł.

W tym, niemniej jednak, skupiamy się na jednym z wielu korzyści: kontroli wagi.

Jak organizm spala kalorie?

Sport wymaga organizmowi wykorzystać energię do zakończenia wykonywania. Pokarmy dostarczają zasilanie i kalorii, które tych kalorii może pochodzić z białka, węglowodanów i tłuszczów. Poszukiwanie energii, organizm wykorzystuje pierwszy węglowodanów obecnych w krwi, cukier, po tym te masy mięśniowej, poprzez glikogenu. Nagromadzonego tłuszczu są wykorzystywane jako źródło zasilania, czy trening jest długotrwałe, jak również w niskich i średnich siły, czy HIIT (okres szkolenia wysokiej wytrzymałości).

Za pomocą procedur glicosi, a także komórki lipolizy wytwarzania energii na treningu. Układu sercowo-naczyniowego treningu jest najlepszym sposobem, aby stopić kalorii. W ćwiczenia cardio, tlen jest wymagane do produkcji adenozynotrójfosforanu (ATP), komórka moc wykonane wykorzystanie przez organizm. Generalnie zadania układu krążenia są długie trwałego i niskich i średnich intensywności. W 2008 wykonywania wytycznych Doradczy Komitet raportu, po wypróbowaniu faktycznie kilka badań na połączenie pomiędzy ćwiczeń, jak również utraty wagi, stwierdziła, że trening cardio jest najbardziej skuteczną metodą, aby szczupły w dół.

Wysoka wytrzymałość organizmu – HIT

Od angielski wysokiej wytrzymałości interwał szkolenia (HIIT), tego typu czas trwania szkoleń o wysokiej wytrzymałości z czasów trwania zmniejszono do narzędzia siły. Wiele badań wykazały, że HIIT jest o wiele bardziej niezawodne w porównaniu do typowych ćwiczeń „cardio”, jeśli chodzi o ilość spalonych kalorii. Współczynnik jest prosty: tego typu szkolenia podnosi użycie najwyższego poziomu tlenu, oznacza to, że optymalną ilość tlenu, które organizm wykorzystuje przez cały trening. Im wyższy ta wartość, tym wyższa jest ilość energii.

Dokładnie jakie są najlepsze sercowo-naczyniowych działań dla utraty wagi?

Ilość kalorii, podjęte trakcie wykonywania waha się od tematu na temat, opierając się na licznych elementów (elewacja, waga, tempo metabolizmu, wiek, intensywność treningu i tak dalej). W zasadzie do spadku masy ciała jest miał rzucić 500 kalorii dziennie (3500 za tydzień) więcej niż ilość kalorii wymagane przez organizm do utrzymania masy ciała. Możemy zdefiniować kilka z najbardziej skutecznych działań sportowych. Liny, brakuje. Jest jednym z najbardziej podstawowych, jak również praktyczne ćwiczenia do zrobienia. W zależności od intensywności, można zrzucić do dotyczące 400 kalorii w pół godziny.

Największe spalacze kalorii:

Skakać i krok. Znakomity zadania, które nie tylko pomóc schudnąć, jeszcze ton masy mięśniowej, głównie ud i również tyłki i wzmocnienia koordynacji. W wykładzie z 30-45 minut można rzucić pomiędzy 300, a także 600 kalorii.

Styl walki. Boks tajski, Jiu-jitsu, boks, Capoeira, sztuki walki, sport itd że jeśli były, gdy „męski” sport, nie dłużej. Średnio całym tych zadań możesz można stopić pomiędzy 500 i również 800 kalorii w ciągu godziny.

Tańca. Wśród najbardziej zabawne zadania i pełen rytmu (salsa, zumba itd.) może zużywać około 600 kalorii w godz.

Crossfit. Jeden samokontroli nadal rośnie na całym świecie. Charakteryzuje się jednak krótkie ćwiczenia extreme (ćwiczenia), po HIIT. 20 minut treningu można spalić nawet do 500 kalorii. Spożycie kalorii zależy od intensywności, z jaką zrobił trening. Standard może rzucić między 300 i 500 kalorii w ciągu godziny.

Pływania. Jeden więcej wspaniałych sportowych do pracy wszystkie zespoły tkanki mięśniowej, a także poprawić wytrzymałość. Możesz rzucić pomiędzy 400 a także 600 kalorii w godz. W zależności od intensywności można nagrać maksymalnie dotyczące 400 kalorii w 30 minut. Standard całym tych zadań można rzucić między 500, jak również 800 kalorii w ciągu godziny. Ćwiczenie 20 min można rzucić do 500 kalorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *